Ladder of fame RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ladder of fame RPG forum

-
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на модел
Създаване на модел Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:09 am by Тейлър МакКуин

» Бланка за попълване
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 6:39 pm by Kayla Springfield.

» Създаване на колежанин
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:52 pm by Kayla Springfield.

» Създаване на начинаеща звезда
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:48 pm by Kayla Springfield.

» Създаване на певец
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:46 pm by Kayla Springfield.

» Създаване на футболист
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:44 pm by Kayla Springfield.

» Създаване на актьор
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:38 pm by Kayla Springfield.

» Списък със заети външни ликове
Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 1:24 pm by Kayla Springfield.

Top posters
Kayla Springfield.
Създаване на модел Vote_lcap2Създаване на модел Voting_bar2Създаване на модел Vote_rcap2 
Chloe Springfield
Създаване на модел Vote_lcap2Създаване на модел Voting_bar2Създаване на модел Vote_rcap2 
Ася.
Създаване на модел Vote_lcap2Създаване на модел Voting_bar2Създаване на модел Vote_rcap2 
Jennifer Blackwood
Създаване на модел Vote_lcap2Създаване на модел Voting_bar2Създаване на модел Vote_rcap2 
Тейлър МакКуин
Създаване на модел Vote_lcap2Създаване на модел Voting_bar2Създаване на модел Vote_rcap2 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Юни 02, 2020 7:11 am

 

 Създаване на модел

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Kayla Springfield.
Admin
Admin
Kayla Springfield.


Брой мнения : 23

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 2:39 pm

Тук създавате модел.
Върнете се в началото Go down
https://ladderoffame-rpg.bulgarianforum.net
Ася.
Model
Ася.


Брой мнения : 1

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 9:59 am

Име: Ася Крес
Години: 17
Сфера, в която се занимава (актьор, пвец, колежанин...): модел
Външен вид: (поне 4 реда) - Има ддълга красива сетенява коса и прекрасни зелени коси над които се спуска добре оформено на една страна, късо бритонче. Висока съм и доста слъба, но не бих се определила като анорексичка. Имам фигура на фотомодел. Кожата ми е порцеланово бяла и нежна. Имам обици само на ушите и малка татуировка на пеперуда на гърба си. Лицето ми има меки черти които са наследени от майка ми.
Характер: (поне 5 реда) - Какво да кажа всички ме мисят за егоистична кучка зари професията ми, но не беше така. Можеше да не бях особено умна, по- коро прекалено мързелива. Обичах да имам приятели, но мразех някой да ми седи на главата непрекъснато. Не харесвах егоизма у хората, но като цяло съм доста разбран човек. Знам че всеки човек си има своите проблеми и трябва да проявяваш разбиране. Често си изпусках нервите на най- неподходящото място и пред най- неподходящите хора.
История: (поне 7 реда) - Баща ми беше починал когато бях доста малка. Не го помня особено добре. Е обаче израснах в охолство и когато получех лоша оценка майка ми казваше, че щом съм красива мога да постигна всичко. Е успях. Тя искаше да бъда модел, а пък и на мен ми беше доста интересно. Обиколих доста агенций докато най- накрая не намерих перфектната. Те ме избраха и от тогава съм най- младия преоспял на световно ниво модел. Майка ми беше много щастлива осбено след като се омъжи повторно и скро разбрах, че ще си имам малко братче или сестричка.
Такъв съм, защото .. - защото ми харесва тази професия
Допълнителна информация: (по ваш избор) - Обичам да пея и танцувам.
Снимка: (задължителна!) Посочете името на човека на снимката! - Нина Добрев
Върнете се в началото Go down
Chloe Springfield
Admin
Admin
Chloe Springfield


Брой мнения : 11

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 11:06 am

Одобрена си! Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
Jennifer Blackwood




Брой мнения : 1

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:35 pm

Име: Jennifer Blackwood

Години: 16

Сфера, в която се занимава: Модел

Външен вид: Бляскава и мека руса коса.Блестящи кафяви очи с лек златист отенък.Като модел тя се облича най вече с къси поли и рокли.Носи обувки,панталони и блузи по поръчка по нейн вкус.Тя е висока и затова носи обувки с висок ток.Също така тя е слаба,стройна и тежи около педесет и седем килограма.А кожата и е кремавобяла.

Характер:Въпреки че е модел тя не е арогантна и безчувствена.Тя е като най обикновенните тийнейджъри.Мила,разбран човек е, но понякога и от най-малкото нещо се ядосва.Но въпреки това е много любезна с другите и се държи учтиво.А лошото в нея е ,че на моменти мисли само за се бе си и не обръща никакво внимание на съочениците и семейството си.


История:Родена е в Англия-(Лондон) и е отгледана от голямо и богато семейство..Има едно куче на име ''Лъки'' и две малки близначета котенца на име ''Джеси'' и ''Келси''.Има една сестра и един брат.Учи в специално училище на име ''тоталмоделс'' защото там часовете им са по седем обикновенни часа ''моделство'' и четири други за :''Математика'',''Английски'',История'' и ''География''.Също така от малка обича да е център на вниманието,най вече на празници и партита.Хобитата и са да плува,кара колело и най вече да танцува.

Такава съм, защото ..от малка обичам да се разхойдам по подиуми и сцени.

Допълнителна информация: Тя обича да излиза на срещи с приятели или момчета.

Снимка: (задължителна!) Посочете името на човека на снимката!
Създаване на модел 92a5efd3-500-667-ups-ri-elr9xx7vkz
Debby Ryan
Върнете се в началото Go down
Chloe Springfield
Admin
Admin
Chloe Springfield


Брой мнения : 11

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:39 pm

Добре дошла във форума! ;D
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин

Тейлър МакКуин


Брой мнения : 1

Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:09 am

Създаване на модел Candy,bauty,bw,candice,swanepoel,photography,woman-3ac9c1b326a231306d8c5b915d735a60_h

[Candice Swanepoel]
Име:
Тейлър Даниел Фрей МакКуин
Години:
16
Пряори
Блонди ; Барби ; Queen Bitch
Сфера, в която се занимава
Модел (рядко и актриса)
Външен вид:
Тейлър не крие от никого , че харесва как изглежда . Все пак кой не би се хазресвал , ако изглежда като нея?
Тя е мечтата на всяко момиче . Тя има 'безкрайни" крака , а щом се вгледаш можеш да се удавиш в очите и. Косата и е на руси вълни , а на допир е като коприна .
Тя обожава фигурата си , която дори не опитва да поддържа . Хората около нея също харесват външния и вид , дори често и завиждат , но това и харесва .
Характер:
Накратко - тя е кучка . Не пуска никой близо до себе си и често си играе с хората. Вярва само на себе си, но въпреки това е готова да даде живота си за истинските си приятели.Много лесно разбира дали наистина са такива.Не е за предпочитене,някой да я ядосва...безмилостна е. Обича да си играе с мъжете. Когато се скара с някого води битката до последно. Мрази щом някой не е съгласен с нея.
История:
Родена е в Париж , Франция в богаташко семейство . Била е кралицата на училището и е имала всяко момче което пожелае (една от дарбите които има и днес) . Една вечер след купон с приятели , тя е изнасилена от момчето което си пада по нея . Това я прави пълна кучка . На 17 заминава за Ню Йорк за да следва мечтата си да бъде актриса .Преди това обаче един исвастен дизайнер и предлага да бъде модел в няколко негови ревюта . След това има голям интерес около нея . Веднъж се явява на кастинг и веднага получава глвната роля.От там идва успеха и и следват големите предложения.От там тя става това което е днес.
Такъв съм, защото .. в действителност също бих искала да съм модел .
Допълнителна информация:

Понякога пуши и обича авантюрите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на модел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на модел   Създаване на модел Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на модел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ladder of fame RPG forum :: Начало :: Създаване на персонаж-
Идете на: